KASTRÁTI

Pro naše kastrované kočičky hledáme nový domov. Důvodem je to, že pokud chceme v našem chovatelském programu pokračovat, není pro kastráta v nejlepším zájmu zůstávat mezi mnoha dalšími kočkami - ani pro ostatní chovné kočky a jejich koťata. Chceme, aby si naše kočky po ukončení chovnosti užívaly zasloužený odpočinek v klidném prostředí, měly tu nejlepší péči a spoustu pozornosti. Proto kočičku svěříme do adopce pouze do rodin, které tráví svůj volný čas převážně doma, nemají další domácí mazlíčky ani malé děti.

Kamilka našla úžasný domov u hodných lidí, kde má jako jedináček v podstatě celodenní péči a náležitě si ji užívá. K dispozici má spoustu prostoru a bezvadných výhledů, z nichž pozoruje ptáčky a dění venku. Jednou z jejích nejoblíbenějších činností je polehávání v posteli :-) Je moc šťastná a my děkujeme z celého srdce Janě a Vaškovi za krásný domov pro Kamilku ♥

OTEC
MALATTODOLLS T. HILFIGER *ES 

MATKA
WANDERDUENE MILLY*DE 

CH CAMILLE ICE PRINCESS * SK
* 5.5.2016
RAG n 04 - blue mitted
BBdd

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina A

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa

Kamilka je velmi hodná kočička, která miluje hlazení a tulení, česání a masírování a při přerušení této činnosti si nás tlapkou přitahuje zpátky :-) Také má velmi ráda pamlsky a dokáže si o ně, velmi decentně, vždy říci. Užívá si naši pozornost a nejraději by ji měla všechnu pro sebe.

Dalča žije v domácnosti našeho syna jako jediný mazlíček. Hodně prostoru v mezonetovém bytě jí prospívá, může se kdykoliv řádně proběhnout a tak se konečně podařilo trochu zredukovat hmotnost :-) 

OTEC
BISCUIT REFLECTION*PL

MATKA
OLIVIA REFLECTION*PL

DALILA OF LISARA DOLLS * CZ
* 31.1.2018
RAG n 04 - seal mitted
BbDd - carrying chocolate and dilute 

HCM, PKD negativní 
FeLV, FIV negativní
krevní skupina A

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Dalilka je krásná a milá kočička s přátelskou povahou. Velice ráda si hraje a je to pro ní vždy jedinečná příležitost, jak se pořádně protáhnout. Ze všeho nejvíc miluje laserové světýlko, jakmile slyší jeho zvuk, okamžitě hlasitě děkuje a dožaduje se spuštění :-)
Mockrát děkujeme Martině za důvěru.


CH ORNELIA ORKANA OF BLUE MIRACLE

Když jsme poznali Janu a její sestru, která sama má dva ragdolly, věděli jsme, že Ornelka bude v jejím novém domově "jako ryba ve vodě" i se svým vnukem Viliem, se kterým měla krásný vztah už od jeho narození. Pokaždé, když dostaneme nové zprávy od rodinky, víme, že jsou všichni šťastní a spokojení. Velice děkujeme, Jani, za tvoji lásku, péči a krásný domov pro Ornelku a Vilíčka. 


OTEC
GIC ELIAN RAGS MINSTREL*RO

MATKA
EMBER ESCADA BLUE MIRACLE*CZ

CH ORNELIA ORKANA OF BLUE MIRACLE * CZ
* 24.3.2015
RAG f 04 - seal tortie mitted
BBDd - carrying dilute

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina A

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Ornelka je naše princezna. Nádherná, úžasná, velice chytrá kočička. Je rozvážná, vše si nejprve vyhodnotí a zvolí to nejlepší řešení. Rozumí všemu, co se po ní žádá, na povel i zamává. Nic si nenechá ujít, ví o každém našem kroku a neustále je v naší blízkosti. Miluje krabičky, kyblíky, misky, košíky, čím menší, tím raději se do nich doslova nacpe :-)
Moc děkujeme Dáše za naši Ornelku.

AMALIE ORNELIA

Amálka se často škorpila s ostatními kočičkami a ani po kastraci se necítila komfortně, proto nyní žije v novém domově s Majdou a Jindrou. Moc děkujeme za krásný domov a péči o Amálku, jsme moc rádi, že si nyní užívá potřebný klid, je středem vaší pozornosti a že i vám všem Amálka dělá radost ♥ Stále na Amálku vzpomínáme a jsme vděčni za veškerý čas a krásné chvíle, které jsme společně strávili ♥


          OTEC
CH ALL TUCKERED OUT OF CRYSTALCATZZ *USA 

MATKA
CH ORNELIA ORKANA OF BLUE MIRACLE *CZ 

AMALIE ORNELIA * CZ
* 23.3.2016
RAG f 04 - seal tortie mitted
BBDd - carrying dilute

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina AB

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Amálka je naše první odchovaná kočička s krásným vybarvením. Je neuvěřitelně empatická a ráda se pomazlí, ale k neznámým lidem je zpočátku nedůvěřivá. Je pořádně zvědavá a umí být i neviditelná, nikdy nepochopíme, jak nám proklouzne z místa A do místa B, aniž bychom ji zahlédli byť jen na zlomek vteřiny :-)

Melanka se synkem Helíkem žijí v nové rodině společně s kamarádkou Bellinkou. Helík prohání obě dvě a tak mají všichni o zábavu postaráno :-) Moc děkujeme Janě s rodinou za stálé info a jsme moc rádi, že se kočičkám i dospělákům daří dobře.

OTEC
Ragville Oliver * AT

MATKA
CH Ornelia Ork. of Blue Miracle*CZ

MELANIE ORNELIA * CZ
* 19.2.2020
RAG a 04 - blue mitted
BBdd

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina AB

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Melanka je malá ďáblice, které stále zůstávají kotěcí "manýry". Přidá se ke každé zábavě a nenechá si ujít žádnou příležitost ke hraní - i přesto, že tvrdě spí, sebemenší zvuk jakékoliv hračky ji neomylně probere. Často žvaní svým zvláštním způsobem a vydává další neobvyklé zvuky, naštěstí velmi decentní hlasitosti :-D