KASTRÁTI

OTEC
GIC ELIAN RAGS MINSTREL*RO

MATKA
EMBER ESCADA BLUE MIRACLE*CZ

CH ORNELIA ORKANA OF BLUE MIRACLE * CZ
* 24.3.2015
RAG f 04 - seal tortie mitted
BBDd - carrying dilute

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina A

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Ornelka je naše princezna. Nádherná, úžasná, velice chytrá kočička. Je rozvážná, vše si nejprve vyhodnotí a zvolí to nejlepší řešení. Rozumí všemu, co se po ní žádá, na povel i zamává. Nic si nenechá ujít, ví o každém našem kroku a neustále je v naší blízkosti. Miluje krabičky, kyblíky, misky, košíky, čím menší, tím raději se do nich doslova nacpe :-)
Moc děkujeme Dáše za naši Ornelku.

AMALIE ORNELIA

Amálka se často škorpila s ostatními kočičkami a ani po kastraci se necítila komfortně, proto nyní žije v novém domově s Majdou a Jindrou. Moc děkujeme za krásný domov a péči o Amálku, jsme moc rádi, že si nyní užívá potřebný klid, je středem vaší pozornosti a že i vám všem Amálka dělá radost ♥ Stále na Amálku vzpomínáme a jsme vděčni za veškerý čas a krásné chvíle, které jsme společně strávili ♥


          OTEC
CH ALL TUCKERED OUT OF CRYSTALCATZZ *USA 

MATKA
CH ORNELIA ORKANA OF BLUE MIRACLE *CZ 

AMALIE ORNELIA * CZ
* 23.3.2016
RAG f 04 - seal tortie mitted
BBDd - carrying dilute

HCM, PKD negativní
FeLV, FIV negativní
krevní skupina AB

PP - Pawpeds

Fotogalerie

Videa


Amálka je naše první odchovaná kočička s krásným vybarvením. Je neuvěřitelně empatická a ráda se pomazlí, ale k neznámým lidem je zpočátku nedůvěřivá. Je pořádně zvědavá a umí být i neviditelná, nikdy nepochopíme, jak nám proklouzne z místa A do místa B, aniž bychom ji zahlédli byť jen na zlomek vteřiny :-)